Projekty Spolku Epigram a jeho členů

Působnost Spolku je široká, jak ostatně vyplývá z rozsahu hlavní činnosti. Na této záložce naleznete odkazy na dlouhodobé projekty, které jsou zaštítěny Spolkem nebo se na nich podílí jeho jednotliví členové. Chcete-li nás podpořit, číslo účtu je na úvodní stránce.

.

Motanice

Přástky 21. století pro všechny ženy, které chtějí plést

Dinosaurus

Divadelní soubor

Dinosaurus - Adivadlo, z.s.

Pletená stezka

Pletená stezka Bohuslava, Daniela a Jiřího Reynkových a Jana Zrzavého vás provede po zajímavých koutech Brodu

Kolmo Vysočinou

Cyklistický orienťák pro vrcholové sportovce, podvrcholové sportovce a rodiny s dětmi všeho věku.

Pomáháme přírodě

V rámci Dne země s geocachingovou komunitou

Podpořte nás a klikněte

Pokud nakupujete zboží nebo dárky na internetu, můžete jednoduše podpořit naši činnost přes portál www.givt.cz

Nebude Vás to stát nic, než pár kliků navíc. V menu si vyberete Váš internetový obchod a v seznamu neziskových organizací Spolek Epigram. Jak to funguje naleznete ZDE.

Veřejná sbírka pro Svatou Kateřinu

Od 1. prosince 2017 je vyhlášena veřejná sbírka na opravu kostela svaté Kateřiny v Havlíčkově Brodě.

Finanční příspěvky můžete zasílat na

transparentní účet 270 130 5762/2010,

zřízený u FIO banky nebo darovat do zapečetěných kasiček, které budou k dispozici v kostele a dalších místech.

Samostatná stránka věnovaná sbírce ZDE