Termíny akcí v roce 2021

30.03.2021

Plánování je letos obtížné, ale zkusíme to. Původně jsme do Brodu pozvali na podzim na koncert pro Kateřinu Ivu Bittovou. Po zralé úvaze ale tuto akci přesunujeme na příští rok. Ale vše ostatní snad klapne...

V sobotu 17. dubna budeme s geocachingovou komunitou čistit v rámci akce Čistá vysočina 5km státovky z brodu na Jihlavu.

V pátek 28. května proběhne v Brodě Noc kostelů 2021. Spolek Epigram zajistí program v kostele svatého Vojtěcha.

Na sobotu 26. června je naplánováno Kolmo Vysočinou 2021. Pojede se z Čachotína.

V sobotu 11. září si nenechte ujít program Dnů evropského dědictví, který bude v Brodě spojen s oslavami narození Karla Havlíčka. Spolek pro vás otevře "Tajemné brodské chodby". Pokud budete mít štěstí, tak v nich možná potkáte i toho Havlíčka.