Kalendář akcí

 

Vážení přátelé, přejeme vše nejlepší v roce 2019. Níže předkládáme již známé termíny, akcí, které plánujeme pro letošek. Nezapomeňte si je poznamenat do svého kalendáře!

Zveme vás na další koncert z cyklu "Kateřina žije". Tento den bude řada z vás navštěvovat otevřené ateliéry, tak, až budete hotovi, přijďte se podívat na vystoupení Lumíra Macha, který předvede svoji hru na didgeridoo. Nástroje si vyrábí sám, takže se o nich určitě dozvíte hodně zajímavého. Pozor, s ohledem na chystanou opravu střechy kostela svaté...

Zveme všechny do kostela svaté Kateřiny na vernisáž obrazů Filipa T.A.K. po níž bude následovat koncert Horácké muziky. Obrazy si budete moci prohlédnout i v následujících dnech v rámci programu EHD 2018.

Připravili jsme pro Vás cyklistickou sportovně rekreační událost. Odehraje se v okolí Havlíčkova Brodu, tedy v krásné přírodě Vysočiny. Je určena nejen pro vrcholové sportovce, ale i pro podvrcholové sportovce, údolní sportovce, nesportovce a rodiny s dětmi všeho věku.

I v letošním roce je připraven bohatý doprovodný program Noci kostelů. V Havlíčkově Brodě bude otevřena většina církevních památek. Níže naleznete plakátek s podrobnými informacemi.

Spolek bude prezentovat veřejnou sbírku na Trzích řemesel na Havlíčkově náměstí. K dispozici budou sbírkové pokladničky a předměty, jejichž koupí podpoříte opravu kostela svaté Kateřiny.