Projekty Spolku Epigram a jeho členů

Působnost Spolku je široká, jak ostatně vyplývá z rozsahu hlavní činnosti. Na této záložce naleznete odkazy na dlouhodobé projekty, které jsou zaštítěny Spolkem nebo se na nich podílí jeho jednotliví členové. Chcete-li naši činnost podpořit, číslo účtu je na úvodní stránce.

.

Oprava svaté Kateřiny

Převážnou většinu času nám nyní zabírá záchrana této brodské památky

Motanice

Přástky 21. století pro všechny ženy, které chtějí plést

Život kostelům

Původní stránky iniciativy, která má za cíl obnovu kostelů svaté Kateřiny a Nejsvětější Trojice a podporu jejich využití. Najdete zde mnoho důležitých materiálů.

Pletená stezka

Pletená stezka Bohuslava, Daniela a Jiřího Reynkových a Jana Zrzavého vás provede po zajímavých koutech Brodu

Kolmo Vysočinou

Cyklistický orienťák pro vrcholové sportovce, podvrcholové sportovce a rodiny s dětmi všeho věku.

Pomáháme přírodě

V rámci Dne země s geocachingovou komunitou

Co prozradila Kateřina

Brožurka o listinách z věže kostela svaté Kateřiny

Podpořte nás a klikněte

Pokud nakupujete zboží nebo dárky na internetu, můžete jednoduše podpořit naši činnost přes portál www.givt.cz

Nebude Vás to stát nic, než pár kliků navíc. V menu si vyberete Váš internetový obchod a v seznamu neziskových organizací Spolek Epigram. Jak to funguje naleznete ZDE.

Veřejná sbírka pro Svatou Kateřinu

Od 1. prosince 2017 je vyhlášena veřejná sbírka na opravu kostela svaté Kateřiny v Havlíčkově Brodě.

Finanční příspěvky můžete zasílat na

transparentní účet 270 130 5762/2010,

zřízený u FIO banky nebo darovat do zapečetěných kasiček, které budou k dispozici v kostele a dalších místech.

Samostatná stránka věnovaná sbírce ZDE