Úžasné odpoledne pro Kateřinu

06.09.2020

Včerejší benefiční odpoledne Společně pro Kateřinu bylo pohodovým setkání báječných kapel i diváků. Od brzkých ranních hodin připravovali v parku Budoucnost členové Spolku Epigram zázemí - pódium, stany, stoly, hry pro děti, občerstvení, osvětlení, ozvučení, prostě vše, aby se ve dvě hodiny odpoledne mohlo začít.

Počasí nám přálo a tak vše klaplo podle našich představ. Na pódiu se vystřídaly kapely She Left, Čáro Gipsy, Paikot-ikot, Show Your Help a Rendez-Fou, které vytvořily hudební atmosféru až do půl desáté do noci.

Pro návštěvníky byla k dispozici i pramice Vodních skautů, kteří vozili děti po Hastrmanu a též stan Českého červeného kříže, ve kterém si děti vyzkoušely zásady první pomoci.

Ve stánku Epigramu byly ke koupi předměty a pokladničky pro veřejnou sbírku na kostel svaté Kateřiny. Hned v sousedství jsme umístili Galerii u Kateřiny - prodejní výstavu uměleckých děl, která na podporu činnosti Spolku a oprav Kateřiny věnovali místní umělci.

Výtěžek pokladniček: 16 062 Kč

Výtěžek prodeje sbírkových předmětů: 2 455 Kč

Výtěžek prodeje uměleckých předmětů: 11 700 Kč (postupně narůstá podle toho, jak jsou zamluvená díla placena). Pro zájemce jsou díla stále k dispozici ZDE. V případě, že byste chtěli nějaké zakoupit, kontaktujte nás přes spolková mail.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu benefice, Městu Havlíčkův Brod, umělcům, kapelám a všem podporovatelům oprav na Kateřině.