Živý betlém v Kateřině - kostel praskal ve švech

17.12.2017

Dnes se v Kateřině podruhé konalo představení Živý Betlém spojené se zahájením veřejné sbírky na opravu kostela. Diváků přišlo ještě více než v minulém týdnu, takže se do kostela neměli šanci vejít. Díky pochopení účinkujících bylo představení tedy ještě zopakováno.

Velmi děkujeme divadelnímu spolku Adivadlo - Dinosaurus za krásný zážitek, který ocenili především malí diváci. Tak velkou účast kostel v novodobé historii nezažil.

Na veřejnou sbírku byly získány finanční prostředky jednak z prodeje keramických cihliček, kterých se prodalo 62 za 2480 Kč a jednak sběrem do dvou zapečetěných pokladniček. Výtěžek z pokladniček zveřejníme po jejich rozpečetění na městském úřadě .

Finanční prostředky vkládáme na transparentní účet Spolku Epigram.

Cihličky pro veřejnou sbírku vyrobil Fokus Vysočina. Z každé prodané jde na sbírku 40 Kč.

Děkujeme všem.