Kalendář akcí

 

Zveme všechny do kostela svaté Kateřiny na vernisáž obrazů Filipa T.A.K. po níž bude následovat koncert Horácké muziky. Obrazy si budete moci prohlédnout i v následujících dnech v rámci programu EHD 2018.

Připravili jsme pro Vás cyklistickou sportovně rekreační událost. Odehraje se v okolí Havlíčkova Brodu, tedy v krásné přírodě Vysočiny. Je určena nejen pro vrcholové sportovce, ale i pro podvrcholové sportovce, údolní sportovce, nesportovce a rodiny s dětmi všeho věku.

I v letošním roce je připraven bohatý doprovodný program Noci kostelů. V Havlíčkově Brodě bude otevřena většina církevních památek. Níže naleznete plakátek s podrobnými informacemi.

Spolek bude prezentovat veřejnou sbírku na Trzích řemesel na Havlíčkově náměstí. K dispozici budou sbírkové pokladničky a předměty, jejichž koupí podpoříte opravu kostela svaté Kateřiny.

Den Země 2018

21.04.2018

I v letošním roce se členové spolku zúčastní akce Čistá Vysočina. V rámci CITO Eventu budeme uklízet pětikilometrový úsek podél silnice z Brodu na Jihlavu. Pokud se chcete dozvědět více mrkněte SEM.