Kalendář akcí

 

Přijďte navštívit náš stánek na tradiční brodský Trh řemesel. Dozvíte se novinky o Kateřině a zároveň můžete rekonstrukci kostela podpořit zakoupením některé z připravených drobností. Nově Vám nabízíme možnost koupit si "trám" pro Kateřinu - 1 metr průměrného trámu na nový krov za 320 Kč. Současně obdržíte Certifikát stavitele s Vaše jméno bude...

13. dubna proběhne 3. CITO v Ovčíně. Uklidíme 5 km podél státní silnice z Brodu do Jihlavy. Zúčastnit se může každý, hráči se hlásí přes GC profil, ostatní nám napište na spolkový mail.

Vážení přátelé, přejeme vše nejlepší v roce 2019. Níže předkládáme již známé termíny, akcí, které plánujeme pro letošek. Nezapomeňte si je poznamenat do svého kalendáře!

Zveme vás na další koncert z cyklu "Kateřina žije". Tento den bude řada z vás navštěvovat otevřené ateliéry, tak, až budete hotovi, přijďte se podívat na vystoupení Lumíra Macha, který předvede svoji hru na didgeridoo. Nástroje si vyrábí sám, takže se o nich určitě dozvíte hodně zajímavého. Pozor, s ohledem na chystanou opravu střechy kostela svaté...

Zveme všechny do kostela svaté Kateřiny na vernisáž obrazů Filipa T.A.K. po níž bude následovat koncert Horácké muziky. Obrazy si budete moci prohlédnout i v následujících dnech v rámci programu EHD 2018.

Připravili jsme pro Vás cyklistickou sportovně rekreační událost. Odehraje se v okolí Havlíčkova Brodu, tedy v krásné přírodě Vysočiny. Je určena nejen pro vrcholové sportovce, ale i pro podvrcholové sportovce, údolní sportovce, nesportovce a rodiny s dětmi všeho věku.