Kalendář akcí

(kliknutím na obrázek rozbalíte celý text)

 

Zveme všechny do kostela svaté Kateřiny na vernisáž obrazů Filipa T.A.K. po níž bude následovat koncert Horácké muziky. Obrazy si budete moci prohlédnout i v následujících dnech v rámci programu EHD 2018.

Připravili jsme pro Vás cyklistickou sportovně rekreační událost. Odehraje se v okolí Havlíčkova Brodu, tedy v krásné přírodě Vysočiny. Je určena nejen pro vrcholové sportovce, ale i pro podvrcholové sportovce, údolní sportovce, nesportovce a rodiny s dětmi všeho věku.

I v letošním roce je připraven bohatý doprovodný program Noci kostelů. V Havlíčkově Brodě bude otevřena většina církevních památek. Níže naleznete plakátek s podrobnými informacemi.

Spolek bude prezentovat veřejnou sbírku na Trzích řemesel na Havlíčkově náměstí. K dispozici budou sbírkové pokladničky a předměty, jejichž koupí podpoříte opravu kostela svaté Kateřiny.

Den Země 2018

21.04.2018

I v letošním roce se členové spolku zúčastní akce Čistá Vysočina. V rámci CITO Eventu budeme uklízet pětikilometrový úsek podél silnice z Brodu na Jihlavu. Pokud se chcete dozvědět více mrkněte SEM.